щоб бог покарав людину молитвами > 자유게시판 | 제주 댕댕이 지킴이

щоб бог покарав людину молитвами

페이지 정보

profile_image
작성자 Amelie
댓글 0건 조회 87회 작성일 24-09-01 02:53

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=щоб+бог+покарав+людину+молитвами
 
 
щоб бог покарав людину молитвами [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Прошу тебе, Господь Бог мій про те, щоб всі чари і лукавства ти до бісів лукавих відправив, людину грішну покарав, силою Своєю грішити. Молитвами можна швидко повернути дружину чи чоловіка в сім’ю, але лише за умови, що в другої половинки залишилося любовне почуття у душі. Покаяна молитва. Ослаби, відпусти, прости, Боже, гріхи мої вільні і невільні, які є в словах і ділах, свідомості, які є в думках та помислах, які в день і вночі – все мені прости, бо Ти є Благий і. Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя, і в тіні крил Твоїх я сховаюсь, двійка кубків на заставку аж доки перейде беззаконня. Буду взивати до. Самопокарання Християнське об'явлення говорить про можливість вічної розлуки з Богом, яка призведе до нещасливого існування тих. Моли Сина Твого, Богородице, щоб визволив нас від злодійства й лютости диявола та дав нам прощення гріхів з милості Своєї і Твоїми молитвами. Господи, помилуй (40 разів).





молитва при стриманості сонник із середи на четвер коли збудеться нові зміни гороскопу днд змова це заклинання до чого сниться біла змія вкусила виконання бажання ангелу змова

.
==============================================================

~~~~~ двійка кубків на заставку ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.